تلفن ثابت اینترنتی رایگان را خواندم و اطلاعات مفید بود.

تلفن ثابت اینترنتی در واقع همان شماره تلفن معمولی است که به صورت اینترنتی قابل استفاده است. تلفن ثابت اینترنتی قابلیت تماس دوطرفه دارد و بوق اشغالی نمی خورد.

qqqqq2222 - تلفن ثابت اینترنتی رایگان

خیر. درصورتی که با شماره تماس گرفته شود هزینه یک تماس شهری برای تماس گیرنده منظور می‌شود که پرداخت آن به عهده شما نیست.

هزینه تماس‌ها در تلفن اینترنتی به صورت شارژی است و به صورت پیش پرداخت شارژ می‌شود.

شماره تلفن اینترنتی یک شماره معمولی است و می‌تواند مشابه شماره‌های معمولی از خارج کشور با آن تماس بگیرید.

در سیستم تلفن اینترنتی دو صفر تماس خارج کشور محدود شده است و امکان برقرای تماس با خارج کشور مقدور نیست.

در سیستم تلفن اینترنتی امکان دایورت تماس بر روی شماره موبایل یا خط ثابت وجود دارد. هزینه دایورت معادل یک تماس خروجی از میزان شارژ شما کم خواهد شد.

سیستم فکس بر روی تلفن اینترنتی ارائه نمی‌شودبه این دلیل که سیستم فکس به صورت آنالوگ قدیمی است و تلفن اینترنتی به صورت دیجیتال است. توجه کنید که شما می‌توانیددر منوی صوتی خود، مثلا برای گزینه ۵، اقدام به اعلام شماره فکس خود کنید.

به این دلیل که خط تلفن اینترنتی بر روی سرورهای الو۰۲۱ راه‌اندازی می‌شود، شما در هر منطقه‌ای که اینترنت داشته باشید می‌توانید به سیستم خود دسترسی داشته و با جابجایی محل احتیاج به جابجایی یا تعویض خط تلفن اینترنتی نیست.

خدمات تلفن گویا بر روی سرورهای الو۰۲۱ راه اندازی می‌شود. این تکنولوژی توسط شرکت‌های مختلف ارائه می‌گردد که محدودیت‌هایی را برای کاربران آن قائل می‌شوند. شرکت‌های مختلف بخاطر فروش حجم اینترنت خود علاقمند هستند که خدمات تلفن اینترنتی را بر روی اینترنت خود ارائه دهند. اما الو۰۲۱ این محدودیت را ندارد و شما میتوانید بر روی هر نوع اینترنتی از خدمات تلفن اینترنتی استفاده کنید.

سایت الو ۰۲۱ سایت برند مرکز تلفن ویپ ایران است. برای خرید تلفن میتوانید مراحل زیر را طی نمایید.

۱- از بخش تعرفه ها یکی از بسته های طلایی نقره ای یا برنزی را انتخاب کنید.

۲- به سایت مرکز تلفن ویپ ایران هدایت خواهید شد و اقدام به تکمیل سفارش خود نمایید.

۳- از طریق بخش بازکردن تیکت جدید مدارک خود را در سایت برای بخش پشتیبانی بارگزاری کنید.

مدارک مورد نیاز:

تصویر کارت ملی

تصویر شناسنامه

آدرس و کد پستی تهران

۴- خط شما حدود ۱۲ تا ۴۸ ساعت کاری بعد از خرید تلفن آماده تحویل است و از طریق تیکت به شما اطلاع رسانی میشود.

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در خرید با شماره تماس های شرکت ۰۲۱۹۵۱۱۸۵۱۱ واحد فروش و یا شماره همراه ۰۹۱۹۴۴۹۲۰۵۵ ارتباط بر قرار نمایید.

گاهی اتفاق افتاده است که با یک شرکت تماس گرفته‌اید و با صوت اولیه‌ای روبرو می‌شوید.برای مثال: با سلام. شما با شرکت ما تماس گرفته‌اید. لطفا برای ارتباط با بخش فروش عدد یک، بخش پشتیبانی عدد دو و …”. این صوت تلفن گویا نام دارد و بر روی خطوط اینترنتی به صورت پیش‌فرض قرار دارد و راه اندازی خواهد شد.

تلفن ثابت فیک برای شرکت ها و سازمان ها که نیاز به شماره تلفن ثابت بیشتری دارند، امکان ارائه شماره تلفن ثابت مجازی را فراهم می کند. این شماره ها به دستگاه های مختلف اختصاص داده می شوند و تماس ها به دستگاه مورد نظر منتقل می شوند.

تلفن ثابت اینترنتی: در واقع همان شماره تلفن معمولی هشت رقمی است تنها با این تفاوت که سیم کشی مخابراتی ندارد. شما میتوانید طی سه مرحله یک خط تلفن ثابت اینترنتی رایگان با قابلیت تست سی ثانیه دریافت کنید.

در طی این مراحل شما یک نرم افزار یا اپلیکیشن برای موبایل خود یا کامپیوتر خود دانلود و نصب می کنید و سپس با استفاده از یک فیلم آموزشی خط خود را بر روی آن ریجستر مینمایید. اطلاعات خط از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال میشود.

پس از طی مراحل اطلاعات خط برای شما ارسال میشود و لازم است که ایمیل و شماره موبایل خود را به درستی وارد نمایید.

خیر. ساده ترین جواب همین است. شماره تلفن اینترنتی در واقع یک شماره تلفن حقیقی است که به صورت اینترنتی واگذار میشود و طی مراحل اداری از سمت سازمان تنظیم مقررات به نام میشود.

شماره تلفن مجازی در واقع یک شماره تلفن پنج رقمی دو طرفه است که صاحب آن میتواند ۹۹۹ سرشماره داشته باشد. این سرشماره ها با عدد ۲ یا ۸ شروع میشوند. بنابراین وقتی شما یک شماره تلفن مجازی خرید می کنید یک سرشماره از یک شماره پنج رقمی را خریداری کرده اید.

شماره تلفن اینترنتی امکان تماس دو طرفه را دارد و تعرفه تماس در شماره تلفن اینترنتی ۴ تومان برای تماس شهری است. تعرفه تماس در شماره های اینترنتی معادل تعرفه مخابرات است. در صورتی که تماس در شماره های تلفن مجازی به ازای تماس ورودی و خروجی است و تعرفه تماس آن حداقل دقیقه ای ۶۰ تومان است که این مبلغ بسیار بیشتر از (حدود ۱۲ برابر) تعرفه تماس مخابراتی است.

تعرفه تماس در شماره تلفن اینترنتی هر دقیقه ۴ تومان – تعرفه تماس در شماره مجازی هر دقیقه ۶۰ تومان است.

به طور کل سه دسته هزینه در هنگام خرید شماره تلفن های اینترنتی وجود دارد. هزینه ابتدایی معادل ۴۵۰ هزار تومان است که برای یکبار پرداخت میشود. این هزینه شامل پکیج ورودی برای شماره تلفن های اینترنتی است. به ازای آن شما یک شماره تلفن هشت رقمی با کد ۹ با ده هزار تومان شارژ و قابلیت ۲۲۲۲ دقیقه مکالمه شهری را دریافت می کنید. بر روی خط یک سیستم تلفن گویا با قابلیت تغییر فایل صوتی مناسب کسب و کار شما وجود دارد. همچنین به ازای این بسته ورودی امکان دایورت تماس و تماس دوطرفه بر روی خط را دریافت خواهید کرد.

هزینه های ماهانه شامل مبلغ ماهانه ۲۵ هزار تومان آبونه خط است. که این هزینه برای نگهداری خط شما بر روی سرورهای تلفن گویا مورد استفاده قرار میگیرد.

به جهت اطمینان خاطر شما عزیزان امکان مالکیت شماره تلفن اینترنتی در سامانه فراهم شده است و شما می توانید با پرداخت هزینه شماره تلفن اینترنتی خود مالک آن شوید. هزینه مالکیت شماره تلفن ثابت اینترنتی معادل ۲۰۰ تومان است که به ازای این خرید پنل شارژ شماره تلفن اینترنتی نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

لیست قیمت ها را در بخش تعرفه تلفن اینترنتی دنبال کنید.

تعرفه تماس در شماره تلفن ثابت اینترنتی معادل خطوط شهری مخابراتی است. در این خطوط امکان تماس با خارج از کشور وجود ندارد و نیز امکان استفاده از این خطوط در خارج کشور نیز غیر قانونی می باشد.

تماس داخل استان تهران

۴۵ ریال
تماس بین استانی  ۳۳۰ ریال
تماس با موبایل ۶۲۵ ریال

منظور از هر داخلی روی سیستم تلفن گویا هر کابر است که از سمت مشتری تعیین می‌گردد. در واقع شما طبق بسته ای که خرید می کنید تعداد کاربران خود را که قصد دارند از سیستم استفاده کنند تعیین می کنید. جواب یک سوال را بدهید: چند نفر قرار است از شماره تلفن ثابت اینترنتی استفاده کنند؟ جواب شما تعداد کاربر را تعیین می کند.

خطوط به صورت پیش فرض دارای دو تماس همزمان ورودی و یک تماس خروجی هستند. البته خط شهری فقط یک تماس ورودی و یا خروجی دارد. در صورتی که کسی با خط شهری تماس بگیرد برای نفر دوم بوق اشغال یا انتظار پخش می شود.

در شماره تلفن ثابت اینترنتی در صورتی که نفر دوم تماس بگیرد خط آزاد است و می تواند با داخل صحبت کند. در همین حال یک نفر هم می تواند به بیرون زنگ بزند. خط تلفن اینترنتی سه تماس همزمان به صورت پیش فرض دارد.

در صورتی که نیاز به تعداد تماس همزمان بیشتری داشته باشید میتوانید درخواست دهید. امکان ارایه پنج تماس ورودی و پنج تماس خروجی همزمان در شماره تلفن ثابت اینترنتی وجود دارد.

تمام خطوط اینترنتی ۸ رقمی هستند و با ۹ شروع می‌شوند.

بله. با ثبت تیکت و اعلام درخواست خود امکان پذیر است.

بله . این خطوط به نام و به صورت حقوقی مسئولیت آن بر عهده خریدار خط می باشد. مانند تمام شماره های
شهری قابلیت معرفی به سایت نماد اعتماد الکترونیکی را دارد. در هنگام تماس با نماد توجه کنید که باید صدای
گوینده را مبنی بر تایید کد نماد تا انتها بشنوید در غیر این صورت تایید نماد نخواهد شد. در چند مورد، مشتریانی که اقدام به اخذ نماد کرده بودند، به دلیل مشکلات فنی در سایت نماد با مشکلاتی مواجه شدند که به صورت تلفنی و با ارتباط با مشاوران نماد نهایتا شماره برای آن‌ها ثبت شده است. این اشکال در سیستم تلفنی سایت نماد هست و آن شرکت اطلاع دارد.

خط‌ بصورت پیش‌فرض بر روی شماره موبایل دایورت شده است و در صورتی که اینترنتی نداشته باشید با کسر هزینه تماس به موبایل انتقال می‌یابد. البته در صورتی که اینترنت داشته باشید می‌توانید به صورت مستقیم تماس دو طرفه برقرار کنید. برای تماس به بیرون الزاما باید اینترنت داشته باشید و از نرم‌افزار مخصوص استفاده کنید.

خط تماس اینترنتی به صورت پیش پرداخت و شارژی است و از طریق پنل می‌توانید شماره تلفن اینترنتی خود را شارژ نمایید.

۵/۵ ( ۱ امتیاز )
واحد فروش