پیاده سازی voip

پیاده سازی voip با توجه به رشد سریع فناوری و استفاده از سیستم های کامپیوتری در اکثر سازمان ها نیاز ما به پیاده سازی ویپ بیشتر شده است. این شبکه ها علاوه بر انتقال داده ها در کمترین زمان می توانند انواع امور دیگر مانند انتقال صدا و ویدئو را نیز انجام دهند.

هم اکنون و با توسعه مفاهیم و کاربرد شبکه، چندین عامل مهم باید در نظر گرفته شود تا یک شبکه ویپ ( پیاده سازی voip) با بالاترین بازده و کمترین هزینه نصب و راه اندازی شود.

پیاده سازی ویپ می‌تواند از چند دسته تقسیم بندی شود. پیاده سازی ویپ ابری و پیاده سازی ویپ محلی می تواند اقسام پیاده‌سازی ویپ باشد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.

پیاده سازی ویپ ابری به این صورت است که یک مبدل بر روی خط تلفن قرار می گیرد و خط تلفن را به یک خط تلفن اینترنتی تبدیل میکند سپس خط بر روی بستر اینترنت قابل استفاده است و امکانات یک سرویس ویپ کامل برای آن ایجاد می شود ازجمله مزایای پیاده سازی ویپ ابری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هزینه راه اندازی در حالت ابری Hosted Pbx بسیار کمتر است.
  • سخت افزار های مورد استفاده در پیاده سازی ابری کمتر است.
  • هزینه اینترنت مورد استفاده ناچیز است.
  • تعرفه تماس ها فرقی ندارد ولی سرویس ابری شامل نگهداری ماهانه است.
  • امکان راه اندازی و استفاده بر روی اپلیکیشن موبایل هم وجود دارد.

روش دیگر پیاده سازی voip به صورت محلی است به این معنی که نیاز است سرور اصلی ویپ در محل پیاده سازی شود و یک اینترنت بر روی آن قرار بگیرد. در راه اندازی محلی امکان استفاده بر روی موبایل وجود ندارد و تنها می توان با استفاده از تلفن  ipدر همان محل سرور از خط استفاده کرد.

سرویس های موجود در مرکز تلفن ویپ ایران سرویس های حداقلی، برنزی، نقره ای، طلایی است.

سرویس حداقلی خط تلفن اینترنتی آسیاتکی: سرور اشتراکی و بدون ضبط مکالمات ، هزینه نگهداری سرور ندارد.

هزینه در سرویس حداقلی:

۳۰۰ هزار تومان هزینه راه اندازی خط که شامل تلفن گویا، صف تماس، دایورت است و هزینه آن یکبار پرداخت است به علاوه هزینه هر داخلی یا کاربر که ماهیانه ۳۵ هزار تومان میباشد.

سرویس برنزی خط تلفن اینترنتی آسیاتکی: سرور اشتراکی و بدون ضبط مکالمات، هزینه نگهداری سرور ندارد.

سرویس نقره ای خط تلفن اینترنتی آسیاتکی: سرور اختصاصی ماهیانه ۱۲۰ هزار تومان و ضبط مکالمات -حجم ذخیره سازی ۱۰G

سرویس طلایی خط تلفن اینترنتی آسیاتکی: سرور اختصاصی ماهیانه ۱۷۰ هزار تومان و ضبط مکالمات-حجم ذخیره سازی ۴۰G

هزینه در این سه سرویس:
۴۵۰ هزار تومان هزینه راه اندازی خط که شامل تلفن گویا، صف تماس، دایورت است و هزینه آن یکبار پرداخت است به علاوه هزینه هر داخلی یا کاربر ماهیانه ۲۰ هزار تومان میباشد.

بهترین انتخاب برای سرویس ویپ

برای این کار نیاز خود را با یک متخصص در میان گذارید و از نظراتش بهره مند شوید.

یک پاسخ بگذارید

سامانه call me

سامانه کال می سامانه کال می در برقراری ارتباط بین کسب و کار و مشتریان و نیز ارتباط برقرار کردن آسان تر مشتریان با واحدهای
ادامه مطلب »

click2call

click2call هنگامی که بازدیدکننده سایت روی دکمه click2call کلیک میکند میتواند به صورت خودکار بدون نیاز به تایپ کردن یا کپی کردن و یا بدون
ادامه مطلب »

یک پاسخ بگذارید

واحد فروش
تست رایگان ثبت نام