تلفن ابری برگردان شده کلمه cloud PBX است که به تازگی در ایران رواج پیدا کرده است. تلفن ابری بدون نیاز به سیم کشی مخابراتی بر روی بستر اینترنت کشوری امکان یک سانترال دیجیتال را برای شما فراهم می آورد. با استفاده از تلفن ابری می توانید یک شماره تلفن هشت رقمی داشته باشید و در همه ایران کسب و کار کنید در صورتی که ساکن شهرستان هستید نیز می توانید شماره تلفن ثابت تهران که به صورت تلفن ابری ارائه می‌شود داشته باشید.

تلفن ابری
تلفن ابری

 خرید خط تلفن ابری نیز امروزه جایگزین خوبی برای خط تلفن های مخابراتی شده است دیگر نیازی نیست به مخابرات بروید و منتظر سیم کشی مخابرات باشید به سادگی بدون نیاز به سیم کشی یک شماره تلفن ثابت تهران به صورت ابری تهیه کنید برای خرید خط تلفن ابری کافی است با ما ارتباط بگیرید هزینه یک خط تلفن ابری ۲۰۰ هزار تومان است و شما می توانید با شارژ خط تلفن ابری با همه شماره های مخابراتی تماس بگیرید.

تلفن ابری

راه اندازی تلفن ابری نیز به صورت ابری انجام می شود و به شما امکانات کامل یک سانترال دیجیتال داده میشود مرکز تلفن ابری امکانات صف تماس- انتقال تماس- منوی صوتی- ضبط مکالمات را در خود دارد و نیز مرکز تلفن ابری الو ۰۲۱ امکانات بیشتری را نیز در اختیار شما قرار می دهد راه اندازی تلفن ابری الو ۰۲۱ امکانات پیامک صوتی- پیامک خوشامدگویی- باشگاه مشتریان- دفترچه تماس و نیز به تازگی فرمان صوتی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

استفاده از تلفن ابری در سال‌های اخیر به دلیل مزایای آن، در حال رشد است و بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها از این فناوری برای ارتباط با مشتریان و کارمندان خود استفاده می‌کنند.

۰/۵ ( ۰ امتیاز )
واحد فروش