خط تلفن ثابت

احرازتلفن 300x174 - خط تلفن ثابت

با توجه به پیشرفت فناوری، تلفن اینترنتی در بسیاری از صنایع و بخش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلاً در حوزه تجارت الکترونیکی، تماس با مشتریان و همکاران از طریق تلفن اینترنتی بسیار راحت تر و با هزینه کمتر نسبت به تلفن‌های سنتی است.

خط تلفن ثابت و بهترین امکانات سانترال دیجیتال را از الو ۰۲۱ بخواهید. شما به راحتی در کمتر از یک روز می توانید شماره تلفن ثابت برای خودتان داشته باشید و از هر کجای ایران با شماره ثابت تهران خود تماس دوطرفه بگیرید. خط ثابت تهران به صورت اینترنتی و در همه اینترنت ها در دسترس است نیازی به رفتن به مخابرات ندارید کارها از طریق اینترنت انجام می شود خرید خط تلفن ثابت به راحتی برای شما ممکن شده است پیشنهاد می کنم حتما قبل از خرید تلفن ثابت یکبار تست رایگان بگیرید و یک شماره تلفن داشته باشید.

 هزینه تماس در خط تلفن ثابت معادل مخابراتی می باشد

تماس به ثابت ۴ تومان شهرستان ۳۸ تومان و موبایل ۶۳ تومان است.

هزینه خط های معمولی ۲۰۰ تومان و خطوط طلایی، نقره ای و برنزی نیز مبالغ بالاتری دارد.حتما قبل از خرید با ما مشورت کنید همچنین خطوط کشوری بدون پیش شماره Tall Free نیز قابل ارائه است خطوط Tall Freeهزینه تماس ورودی نیز رایگان است و مشتری شما می تواند تجربه یک تماس رایگان و نامحدود را داشته باشد سر شماره تلفن های ثابت برای خرید خط تلفن ثابت اینترنتی همیشه با عدد ۹ شروع میشود و کل استانهای مختلف را نیز دارد این سرشماری ها به صورت ۹۱۰۱ و ۹۱۳۰ و ۹۱۰۹ و ۹۱۳۳ می باشد.

تلفن ثابت 1024x344 - خط تلفن ثابت
ثبت نام و ارسال مدارک

تلفن ثابت رایگان شد.

به تازگی الو۰۲۱ به ازای خرید هر یک از سرویس های خود یک خط رایگان نیز هدیه می دهد.

شما میتوانید اول ثبت نام بکنید و بعد از ان یک سرویس با حداقل هزینه تهیه کنید. یک شماره رایگان داشته باشید و بر روی نرم افزار اندرویدی الو۰۲۱ تماس دوطرفه برقرار کنید. در صورتی که هنوز اقدام به تهیه خط تلفن نگرده اید میتوانید به واتساپ ماپیام بدید و یک خط تست قبل از خرید تهیه کنید.

خط تلفن ثابت
۰/۵ ( ۰ امتیاز )
واحد فروش