تلفن مجازی

تلفن مجازی چیست؟ چه سرشماره هایی دارد؟ تفاوت تلفن مجازی با تلفن اینترنتی چیست؟ آیا تلفن مجازی به درد من میخورد؟همه این سوالات که در ذهن شماست در همین صفحه پاسخ داده شده است حتما این صفحه را تا آخر مطالعه کنید در یک کلام تلفن مجازی یک شماره هشت رقمی است که توسط یک شرکت واسط با مخابرات ارائه می‌شود عموما سرشماره های ۲ یا ۸ دارد و کد تهران است و به دلیل مخالفت مخابرات با ارائه شماره های مجازی قطعی های مکرر و طولانی را دارد.

تلفن مجازی

تلفن مجازی یا تلفن اینترنتی

تفاوت‌های اساسی دارد در شماره تلفن اینترنتی شما از طرف سازمان تنظیم مقررات صاحب شماره شناخته می شوید ولی در تلفن مجازی مالکیت شماره وجود ندارد همچنین تلفن اینترنتی امکان تماس دو طرفه با تعرفه مخابرات را دارد ولی تلفن مجازی یک شماره صرفاً یک طرفه است و هزینه تماس آن بسیار بالاتر از مخابرات است برای اینکه بتوانید یک شماره ثابت هشت رقمی مجازی را از اینترنتی تشخیص دهید کافیست به رقم اول آن نگاه کنید شماره مجازی با اعداد ۲ و ۸ شروع می شوند ولی تلفن اینترنتی با عدد ۹ شروع می شود در صورتی که قصد دارید برای کسب و کار خودتان یک شماره تلفن با مالکیت تهیه کنید به شما پیشنهاد شماره تلفن اینترنتی را می کنم.

تلفن مجازی

 در خرید شماره تلفن مجازی تهران باید چند مورد را مد نظر قرار دهید اول اینکه در مورد میزان قطع شدن این خطوط از کارشناس فروش سوال بکنید طی چند سال اخیر بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خطوط تلفن مجازی تهران قطع شده اند. همچنین در هنگام خرید شماره تلفن مجازی به تعرفه تماس دقت کنید.

هر دقیقه تماس در شماره مجازی عدد بالای ۲۰۰ تومان خواهد بود

که بسیار عدد زیادی است.

هر دقیقه تماس مخابراتی ۴ تومان با شماره ثابت است.

همچنین در هنگام خرید شماره تلفن مجازی به قرارداد شرکت ارائه دهنده دقت کنید.

عموماً با یک قرارداد یکطرفه روبرو می‌شوید

اما مورد جذاب خطوط تلفن مجازی تهران کد ۲ با هشت است که مربوط به مناطق کاری تهران می شود.

ممکن است شما را به واسطه این کد اغوا کند.

هرچند که استفاده از تلفن مجازی تهران برخی مزایا و فواید دارد، اما باید توجه داشت که استفاده از این سرویس هزینه‌های متفاوتی به همراه دارد و بعضی از قوانین و محدودیت‌ها نیز در استفاده از آن وجود دارد.

۰/۵ ( ۰ امتیاز )
واحد فروش