تماس اینترنتی یا تماس آنلاین، یک صورت ارتباط بین افراد و یا سازمان‌ها در بستر اینترنت است.
تماس اینترنتی به طور چشمگیری روش‌های سنتی ارتباط را متغیر کرده است و امکان ارتباط افراد را در دسترس قرار داده است.

دیگه همه چی اینترنتی شده حتی تماس اینترنتی بسیار ارزان تر و مطمئن تر از تماس‌های تلفنی هست داشتن یک تماس رایگان برای هر کسب و کاری می تواند نقطه شروع خوبی برای کم کردن هزینه ها باشد ابزار های معمولی که مردم برای تماس اینترنتی استفاده می‌کنند مانند واتساپ که بسیار هم خوب جواب می دهد آیا شما هم دوست دارید یک تماس اینترنتی را تجربه کنید هزینه های کسب و کار را پایین بیاورید؟

تماس اینترنتی
.png

روشهای برقراری تماس اینترنتی چی هست؟ چگونه میتوانم برای کسب و کار خودم یک تماس رایگان ایجاد بکنم؟ سرویس های الو۰۲۱ به شما کمک میکند که بتوانید یک این امکان را برای خودتان راه اندازی کنید برای مثال یک شماره تلفن ثابت داشته باشید و کارمندان خودتان را به صورت دورکار در محل زندگیشان مشغول به کار کنید ارتباط بین کارمندان شما رایگان است و مشتریان شما همواره با یک شماره در ارتباط هستند. به این ترتیب با روش های برقراری تماس اینترنتی می توانید یک کسب و کار بر خط و با کمترین هزینه داشته باشید و در همه ایران شرکت خودتان را گسترش دهید شما می توانید قبل از خرید شماره تلفن اینترنتی یک شماره تلفن رایگان داشته باشید و تست تماس دو طرفه را انجام دهید.

واتساپ بیزینس از جمله امکانات خوبی هست که امروزه کسب و کارها استفاده میکنند. حتی تماس های شرکتی مانند تماس اینترنتی از داخل واتساپ را هم پاسخ میدهند. شما میتونید با استفاده از واتساپ بیزینس یک شماره ثابت برای شرکت خودتون داشته باشید . علاوه براین یک سامانه پیامکی با همان شماره تهیه بکنید. علاوه بر این واتساپ بیزینس خودتون رو هم با همون شماره داشته باشید. خیلی باکلاس.

تماس اینترنتی
۰/۵ ( ۰ امتیاز )
واحد فروش